Taahhüt

Abdullah Atılgan inşaat olarak yapılması istenen tüm inşaat, tadilat, dekorasyon ve proje işlerini deneyimli, eğitimli teknik uzman kadro ile garanti kapsamında yapmayı taahhüt etmektedir. İnşaat sektöründe yer alan tüm işçilikler yıkım ve onarım, kapı ve pencere doğramaları, ıslak zemin ve su/elektrik tesisatı, zemin döşemeleri, çatı izolasyonları, iç dış cephe boya işlemleri, dekorasyon vb. tüm işlemleri bünyemizde bulanan mimarlar ve mühendislere bağlı olan teknik ekip tarafından taahhüt edilmektedir.

Yapılmak istenen tamir, onarım ya da yeniden inşa edilmesi gereken durumlarda uzman ekipler tarafından yapılan keşif çalışması sonrasında proje oluşturulmaktadır. Proje kapsamında gerekli olan işlerin sıralaması yapılmakta ve en uygun en temiz en ekonomik maliyet çıkartılarak kaliteli bir işçilik ile taahhüt edilmektedir. Abdullah Atılgan inşaat olarak yapılan işleri garanti kapsamında ve gerekli tüm son kontroller sağlanması ile oldukça titiz bir çalışma çıkarılmaktadır. İnşaat sektöründe enlerin başında olan Abdullah Atılgan İnşaat tarafından yapılan tüm işlerde çıkarmış olduğu başarılı ve kaliteli işçilikle kendini ispatlamıştır.

Taahhüt edilen işi en temiz en kaliteli işçilikle müşterileri oldukça memnun etmeyi başaran Abdullah Atılgan kazanmış olduğu oldukça büyük deneyimler ile çağa ayak uydurmayı başarmış ve başarmaya da devam etmeyi amaç edinmiştir. Günümüzde hızla değişen teknoloji ve inşaat sektöründeki mevzuata deneyimli, eğitimli ve uzman kadrosu ile ayak uydurmayı başararak en güncel çalışmaları sağlayabilmektedir.

İnşaat sektöründe güncel olan tüm gelişmelere ayak uyduran ve rekabetçi piyasada her zaman en önde olmayı başaran Abdullah Atılgan inşaat bünyesinde yer alan danışmanlık hizmeti ile alanında uzman deneyimli, eğitimli kadrosu ile her konuda sınırsız destek sağlamaktadır. Taahhüt edilen iş için yapılan tüm çalışmaların kusursuz olmasını amaçlayan teknik ekibin gerekli olan tüm araç ve gereçlerin tedarik aşamasında, tadilat onarım sürecinde ve iş bitimindeki tüm kontrollerde bire bir faaliyet gösterilmekte ve eksiksiz, kaliteli ve oldukça uzun ömürlü çıkarılan iş ile müşterileri memnun etmektedir. Taahhüt edilen işin başlangıcından bitimine kadar oldukça planlı hareket eden Abdullah Atılgan İnşaat size yalnızca bir telefon uzağındadır.